0.7 C
Struga
Friday, March 22, 2019

Alfa Romeo со специјална 4C Spider Italia изведба

Италијанскиот производител Alfa Romeo на саемот во Чикаго ја претстави специјалната изведба од моделот 4C Spider. Именувана како Italia, оваа изведба доаѓа во Misano...

Заев за Франс прес: Неуспех со името нема да значи крај на светот

Премиерот Зоран Заев во изјава за агенцијата Франс прес изрази уверување дека земјата никогаш не била поблиску до постигнување на решение за спорот со...

(Обновено + Фото галерија): За Вандализмот или не? продолжува ли дивосечата на бука, даб,...

Имајќи ги во предвид информациите кои пред неколку денови ги добивме на имејл на редакцијата на Дубаи Портал, од страна на група загрижени граѓани, ...

Неделна Анализа: Демократски поход на Блискиот исток.

Анализа за сё она што се случува ширум Европа, и како после сето тоа Брисел да прогледа. Милионски турски печатени медиуми направија опсежна анализа...

Ви препорачуваме

Во сеќавање на “ИМАРЕТ“

Во рамките на циклусот информативни емисии на Дубаи Портал , насловен како Рефлексија, овој пат Ви ја прикажувама кратката репортажа реализирана на локацијата “Имарет“...
error: Alert: Content is protected !!