5 C
Struga
Wednesday, January 20, 2021
дома Автомобили

Автомобили

  Тојота повлекува 1,52 милиони автомобили

  Јапонската компанија соопшти дека од американскиот пазар ќе повлече уште 1,52 милиони автомобили поради неисправноста на пумпата за гориво. Тој проблем бил воочен во јануари...

  Новата генерација на „Шкода Октавиа”, достапна за македонските купувачи

  Четвртата генерација на Škoda Octavia е препознатлива од секој агол, заснована на дизајнерскиот јазик од претходната генерација, но многу подинамична и поелегантна. Надворешниот дел...

  Ви препорачуваме

  error: Alert: Content is protected !!