2.6 C
Struga
сабота, јануари 19, 2019

(Видео) СДСМ и коалициониот партнер ПЕИ во посета на Подгорци

“Како и што ви ветив минатиот пат, дека за кратко време  повторно ќе дојдам во овие наши преубави краишта во Македонија, каде секогаш сме...

Ви препорачуваме

Од вредните раце на семејството Јашари за Културниот Центар “Реџеп Тајип...

Имајќи го во предвид почетокот на реализацијата на проектот изградба на Културниот Центар “Реџеп Тајип Ердоган“ во град Кичево, проект во реализација на Хуманитарното...
error: Alert: Content is protected !!