wf

(ВИДЕО) Нови снимки: Насилниците го влечат Зијадин Села низ собраниските ходници

Во вчерашната емисија 200 на Алсат-М телевизија беа објавени нови сними на кои се гледа како насилниците, мислејки дека пратеникот Села е мртов го влечат низ собраниските ходници.

На крајот од видеото се слуша глас кој изговара: Кај е Заев? Заев ни треба!

 
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


+ two = 6

%d bloggers like this: